درباره ما

شرکت حامیان فرازمان تجربه با نام تجاری حفت در سال ۱۳۹۴ به ثبت رسید. این مجموعه با توجه به تجربه ی ۱۰ ساله ی سهامداران در صنعت تاسیسات ساختمانی اقدام به ارائه خدمات، اجرا و تامین کالا جهت پروژه های مختلف ساختمانی نموده است. این شرکت با کد نمایندگی ۷۰۰۴۴۳  از شرکت گلدیران فعالیت خود را به صورت رسمی و به عنوان نماینده ی فروش محصولات ال جی LG  ادامه می دهد. این شرکت در زمینه تامین دستگاههای اسپلیت، داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل و وی. آر. اف VRF تحت نام برند ال جی LG ساخت کشور کره جنوبی فعال است.

شرکت حامیان فرازمان تجربه حفت

طراحی بر اساس نیاز هر مشتری مستلزم تجربه و گوش سپردن به مشکلات و نگرانی‌هاست. هرگز دو پروژه شبیه به یکدیگر نیستند و ما همانند خیاطانی زبردست، جهت هر پروژه و مشتری راه حلی اختصاصی ارائه می دهیم.

ماموریت سازمانی:

تامین و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع در کشور ایران.

بیانیه ماموریت سازمانی:

ما به رشد و توسعه پایدار با تمرکز بر ارائه راه حل های نو آورانه به مشتریان خود متعهدیم.

چشم انداز:

کمک به آسایش مشتریان، انتخاب مناسب محصول، مهندسی دقیق و اجرای اصولی که باعث کاهش مصرف انرژی و در نهایت حفظ محیط زیست می گردد.

ارزشها:

  • خلاقیت: ما از فرمولهای یکسان و تکراری برای شرایط مختلف و متفاوت بیزاریم. هدف اصلی ما ارائه راه حل های سفارشی جهت سیستم های مختلف تهویه مطبوع می باشد.
  • صداقت: واقعیت و سخن درست گفته می شود حتا اگر باعث شود که فروش نهایی نگردد!
  • قانونمداری: ارائه فاکتور رسمی، خرید و فروش از موادی رسمی و قانونی و انجام تعهدات جز ارزش های این سازمان است.
  • احترام متقابل: ما به احترام و حفظ حقوق مصرف کننده معتقدیم.
  • کار گروهی: با انرژی تر و فعال به صورت گروهی فعالیت می کنیم!

 

خدمات پس از فروش:

همانطور که راه حل ها سفارشی ساز است، خدمات پس از فروش نیز می بایست سفارشی باشد.  شرکت حفت با بهره گیری از توان متخصصان با سابقه ی طولانی در صنعت تاسیسات به راحتی می تواند انواع خدمات در زمینه ی سیستم های مختلف تاسیسات و تهویه مطبوع را ارائه دهد. بزرگترین نگرانی ما عدم آسایش شماست.

mohammad cheraghi